DISPLAYNOTE MONTAGE KABLOSUZ SUNUM

Ortalama bir toplantı katılımcısı, her ay verimli olmayan toplantılarda yaklaşık 31 saat geçirir.

Bu toplantıların yarısı, zaman kaybıdır ve katılanların %73’ü toplantı sırasında farklı işlerle ilgilenmektedir.

Bazen, doğru kabloyu bulma veya cihazınızı veya cihazlarınızı toplantı salonundaki bir ana ekrana bağlamayla ilgili sorunlar nedeniyle zamanında bir toplantıya başlamak da zor olabilir.

Toplantılar için Montaj, doğru kabloları bulmak, ekranları geçmek veya herkesin bağlanıp bağlanamayacağını merak ederek harcadığınız vakitleri ortadan kaldırarak toplantılarınızdan en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olmak ve neler olduğunu dikkatle izlemek için tasarlanmış bir Kablosuz Sunum Sistemi’dir.

Montage ile, Toplantı sonuçlarını ve paylaşılan sonuçların ve toplantıya katılanların ilgisini çeken verimli ve etkin toplantılar yapmak mümkündür.

Verimli toplantılar için Montaj Kablosuz Sunum Sistemi

Toplantılarınız için İhtiyacınız olan her özellik Montage’da!

Ana ekranda 6 cihaza kadar kablosuz sunum
Birden fazla katılımcı, ana toplantı odası ekranına kablosuz olarak aynı anda ve oda içi ve uzak konumlardan gelen en fazla 6 cihaz bağlanabilir.

Uzaktan Bağlantı
Ana ekranı toplantı odasının içinden veya dışından görüntüleyerek bir toplantıya kablosuz olarak katılın ve katkıda bulunun.

Uygulama içi video ve sesli iletişim
Katılımcıların ekranlarının nasıl görüntülendiğini düzenlemek ve yeniden düzenlemek için ekranınızdaki dokunmatik kontrolü kullanın veya bir fare bağlayın.

İki Yönlü Ek Açıklamalar ve Anlık Beyaz Tahta
Uygulama içi beyaz tahta ile kullanıcılar, hızlı bir şekilde fikirleri çizebilir, açıklama yapabilir ve beyin fırtınasını yapabilir ve ekibinizle paylaşabilir.

Herhangi bir Aygıtla Bağlantı Kurun
Bir Windows uygulaması, Web Tarayıcı, Chromebook, Miracast veya AirPlay aracılığıyla herhangi bir cihazdaki bir oturuma katılın.

Kurumsal Seviyede Güvenlik
Veri, TLS ve DTLS üzerinden, 256 bit simetrik bir oturum anahtarı ile 2048 bit’lik asimetrik şifreleme ile korunmaktadır.

Uygulama dosyasında ve içerik paylaşımında…
Ana toplantı odası ekranındakileri yakalayın ve bunları bir görüntü olarak her katılımcıya gönderin veya dosyaları aygıttan aygıta paylaşın.

Full HD / 1080p’yi standart olarak destekler
Cihazınızdan toplantı odası ekranına akış yaparken daha iyi bir deneyim yaşayın.

 

 

 

Artık Dağınık Kablolar Yok!

8 cihaza kadar bağlanın

Kablosuz sunum ve içerik paylaşımı

Videolar, cihazınızdan ana toplantı odası ekranına yansıtma yaparak paylaşılabilir

Uygulama içi Beyaz Tahta özelliği ile , kullanıcılara anında içerik paylaşma, dikkat çekme ve fikir beyan etme imkânı sunarak harika fikirler yaratmaya yardımcı olabilir.

 

Montage Kablosuz Sunum Çözümünü kullanan bazı firmalar