Yenilikçi Digital Signage çözümlerinde lider olan Allsee Technologies, bugün ilk pille çalışan ekranını tanıttı. Merakla beklenen bu ürün pazarda türünün ilk örneği. Artık dijital mesajlarınızı göndermeniz ve yepyeni olasılıklar dünyasını açmanız için bir elektrik prizine gerek yok. 49 ”modelinde mevcut olan ekran aşağıdaki özelliklere sahiptir;

Dahili Akü

Entegre lityum polimer batarya ile dijital tabela kullanma şekliniz değişecek. Ticari sınıf ince pil çözümü ile bize 12 saatlik çalışma süresi sunuyor ve 7 saat içinde tam olarak şarj edilebiliyor.

Yüksek Parlaklık

Bu ekranda kullanılan özel 700 cd/m2’lik bir IPS panel, normal bir ekrandan üç kat daha parlaktır; alışveriş merkezleri gibi parlak ışıklı alanlar için idealdir.

Ortam Işığı Sensörü

Ekran, ortam ışığına bağlı olarak parlaklığını otomatik olarak değiştiren ve çevreye bağlı olarak en uygun parlaklığı sağlayan bir ışık sensörüne sahiptir.

Kilitlenebilir Tekerlekler

Bu bağlantısız ekranlar tamamen taşınabilir bir çözümdür ve sabit tekerleklere sahip oldukları için bir kişi tarafından kolayca katlanabilir ve taşınabilir. Ekranın hareket etmesini önlemek için bu tekerlekler kilitlenebilir.

Tak ve oynat

Bu, Ekran içerik oynatmanın için en basit yoludur. Basitçe görüntüleri ve videoları bir USB belleğe yükleyin, ekrana yerleştirin, içeriğinizin kopyalanmasını bekleyin ve ardından çıkarın. Resimleriniz ve videolarınız şimdi sürekli bir döngüde oynatılacaktır.

Ücretsiz Planlama Yazılımı

Bu ekranlar, günün farklı saatlerinde farklı içerikleri görüntülemek için ücretsiz zamanlama yazılımıyla birlikte gelirler. Ayrıca, ekranın alt kısmında “kayan bant” tarzı kayan bir kısa mesaj da ekleyebilirsiniz.